Instagram

Вишиванка - модно у всьому світі

Вишиванки зустрічаються в культурах різних країн. Але якщо для деяких країн - це національний одяг, то для інших зараз вишиванка і просто вишивка на одязі стала модним трендом. Навіть модні будинки Dolce & Gabbana і Valentino почали використовувати цей барвистий елемент при створенні своїх нових колекцій.

Вишивка і справді освіжає і додає родзинку будь-якого образу, навіть самому простому. Додайте вишивку на будь-яку білу сорочку простого крою, і вона заграє зовсім по-іншому.

Історія вишиванки на території сучасної України бере початок ще до нашої ери. Про неї згадував Геродот і чимало мандрівників.

Кожен орнамент на сорочці був не просто так, а мав особливе місце, значення і магію, оскільки українці вірили, що той чи інший візерунок несе певну захисну силу від біди і нечистої сили. А в кожному регіоні країни жила певна етнічна група, яка мала притаманні своєї місцевості візерунки і традиції.

Подібні статті

Заготовки для вишивки

Заготовки для вишивки

Якщо Ви вишиваєте своїми руками - можете вибрати заготовку для вишивки одягу з широкого асортименту в нашому інтернет-магазині. Вишивати по заготівлі набагато зручніше, легше і швидше, ніж за допомогою паперової схеми. 

Вибір жіночої вишиванки

Вибір жіночої вишиванки

Перш за все - жіночі вишиванки часто вишиваються на самому полотні, хоча зустрічаються і з нашитими вставками. Ті, що зі вставками, зазвичай дешевше інших. Знову ж, різниця буде і в самій вишивці - ручна це робота або машинна вишивка. 

Як вишивати хрестиком

Як вишивати хрестиком

Серед всіх наявних можна відзначити наступні техніки вишивки хрестом: простий хрест; прямий хрест; подовжений хрест; болгарська хрест; рисовий шов; італійський хрест; козлик; зірочка; родосський шов.