Instagram

Вибір жіночої вишиванки

Перш за все - жіночі вишиванки часто вишиваються на самому полотні, хоча зустрічаються і з нашитими вставками. Ті, що зі вставками, зазвичай дешевше інших. Знову ж, різниця буде і в самій вишивці - ручна це робота або машинна вишивка. Ручна робота традиційно дуже копітка, вимагає часу і терпіння. Тому і цінується вона не дешево. В основному, жіночі вишиванки ручної роботи виглядають яскравіше, колоритнее і багатші за своїх машинних аналогів, проте прогрес не стоїть на місці, і дуже часто відрізнити машинну і ручну вишивку дуже важко для рядового користувача.

Жіночі вишиті сорочки розрізняються за типом крою:

 туникоподібна;

 сорочки з вставками (з плечовими вставками) - поширений вид;

 сорочки з кокетками (або на кокетці);

 сорочки з суцільно кроенним рукавом;


Окремо виділяють сорочки по довжині підрізних або суцільних полотнищ полів:

 суцільні;

 з підточки до стану

Подібні статті

Вишиванка - модно у всьому світі

Вишиванка - модно у всьому світі

Вишиванки зустрічаються в культурах різних країн. Але якщо для деяких країн - це національний одяг, то для інших зараз вишиванка і просто вишивка на одязі стала модним трендом. 

Заготовки для вишивки

Заготовки для вишивки

Якщо Ви вишиваєте своїми руками - можете вибрати заготовку для вишивки одягу з широкого асортименту в нашому інтернет-магазині. Вишивати по заготівлі набагато зручніше, легше і швидше, ніж за допомогою паперової схеми. 

Як вишивати хрестиком

Як вишивати хрестиком

Серед всіх наявних можна відзначити наступні техніки вишивки хрестом: простий хрест; прямий хрест; подовжений хрест; болгарська хрест; рисовий шов; італійський хрест; козлик; зірочка; родосський шов.