Instagram

Заготовки для вишивки

Якщо Ви вишиваєте своїми руками - можете вибрати заготовку для вишивки одягу з широкого асортименту в нашому інтернет-магазині. Вишивати по заготівлі набагато зручніше, легше і швидше, ніж за допомогою паперової схеми. На тканини вже нанесена кольорова схема, по якій потрібно вишивати. Вже нічого не потрібно розраховувати, вважати хрестики.


Заготовки можуть виготовлятися з таких тканин:

- Атлас-котон (50% поліестеру, 50% бавовни),

- Грубий шовк (100% поліестеру),

- Домоткане полотно (50% поліестеру, 50% бавовни),

- Льон (100% льону).


Кожна тканина представлена ​​в трьох кольорах: білому, молочному та чорному.


Малюнок на атлас-Коттоне і шовку білого або молочного кольорів наноситься більш чітко, ніж на інші види тканин (у зв'язку зі специфікою нанесення малюнка на ці види тканин).


Яку ж тканину вибрати? Атлас-котон і шовк більш святкові тканини.


Шовк - це неприродна тканину, але вона практична і майже не мнеться, довго служитиме. Вона легко спадає по тілу.


Атлас-котон - це напівнатуральний тканину (зовні атласна, всередині - котон), має красивий блиск, твердіше, ніж шовк, більше тримає форму.


Льон - це натуральна тканина, приємна до тіла, вологопоглинаючі, дарує відчуття прохолоди і найголовніше - не створює парникового ефекту і захищає від впливу зовнішніх подразників.


Домоткане полотно - це напівнатуральний тканину, але вона м'яка і мнеться менше, ніж льон.


Найчастіше на атлас-Коттоне або шовку вишивають бісером, а ось на домотканому полотні або льоні ниткою або в змішаній техніці (бісер + нитка).

Подібні статті

Вишиванка - модно у всьому світі

Вишиванка - модно у всьому світі

Вишиванки зустрічаються в культурах різних країн. Але якщо для деяких країн - це національний одяг, то для інших зараз вишиванка і просто вишивка на одязі стала модним трендом. 

Вибір жіночої вишиванки

Вибір жіночої вишиванки

Перш за все - жіночі вишиванки часто вишиваються на самому полотні, хоча зустрічаються і з нашитими вставками. Ті, що зі вставками, зазвичай дешевше інших. Знову ж, різниця буде і в самій вишивці - ручна це робота або машинна вишивка.